top of page

Hakkımızda

KONSEPT İSTANBUL,

Eğlenmeyi seven tüm yaş grupları için yenilikçi, hareket ve eğlenceyi birleştiren oyun merkezleri kuran ve işleten bir şirkettir. Türkiye'de eğlence sektöründe yeni konseptler yaratma konusunda uzmanlaşmış, sektördeki ilk ve öncü bir şirket olan KONSEPT İSTANBUL, 2010 yılında SANAT YAPI İNŞAAT A.Ş.'nin bir iştiraki olarak kurulmuştur. 

'Macera Adası' ve 'Lazer Arena' markalarıyla aktif üç şubesinde binlerce kişiyi ağırlamakta; ayrıca farklı yatırımcılar için Eğlence Merkezi projeleri tasarlamakta ve  danışmanlık yapmaktadır.

Her yaşa hitap eden, farklı konsepte sahip oyun alanlarından oluşan oyun eğlence merkezleri oluşturarak, misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatmayı amaçlayan Macera Adası, Mayıs 2010'da oyun-eğlence sektörlerinde uzmanlaşmış bir firma olan Konsept İstanbul Ltd. Şti. 'nin bir markası olarak kurulmuştur.

Macera Adası, Mayıs 2010 ’da Konsept İstanbul Ltd. Şti. tarafından açılmış, her yaşa hitap eden birbirinden farklı oyun alanlarıyla farklı deneyimler ve eğlenceyi birlikte sunabilen bir aktivite merkezidir. 2010, 2011 ve 2017 yıllarında açılan yeni mağazalarıyla toplam 10.000 m2 kapalı alana yakın oyun alanlarında farklı şehirlerdeki katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmaktadır.
Macera Adası, oyun alanlarıyla teknoloji çağında çocukların fiziksel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine yardımcı olacak, gençlerin ve yetişkinlerin günlük hayatlarına renk katacak, adrenalini bol aktiviteleri bir araya getirerek alışılmışın dışında oyun alanlarını ve aktiviteleri misafirlerinin hizmetine sunmuş ve açıldığı günden bu yana binlerce sayıda misafiri bünyesinde ağırlamıştır.
Macera Adası, pek çok farklı aktiviteyi bir araya getirmiş olmakla beraber, eğitim yılı boyunca yapacağı etkinliklerle eğitsel öğeleri de içerisinde bulundurmayı ve eğlenmeyi seven herkes için vazgeçilmez bir mekan olmayı amaçlamaktadır

 

bottom of page